FOTOGALERIE

Naši na šampionátě v Temerině - Srbsko

Speciální výstava Pasohlávky 3. 10. 2021

Nejprve šel krašák, pak tornjaci a šarplaninci tentokrát nakonec. Rozhodčí Nenad Stojmenovič, Srbsko. A že jsem se naběhali... Někdo poznamenal, že rozhodčí musel být dříve kondiční trenér a byl na své svěřence nemilosrdný :-)

Speciální výstava Pasohlávky 3. 10. 2021 - momentky

Světová výstava Brno 2. 10. 2021

World Winner Bax Max Ště-Kot North!!!!!WDS2021!!!A B

Tyto tituly zůstaly ze Světové výstavy 2021 v Brně jak se říká doma.

KRAŠÁK (přihlášených 1), rozhodčí Claudio de Giuliane, Itálie.

SVĚTOVÝ VÍTĚZ + BOB Cesar Vodmanski, otec psa: Mik matka: Keli Srednjedravska chovatel: Bojka Lavrič, chov. Bojka Lavrić, maj. Marie Lupačová, třída otevřená psi.

ŠARPLANINEC (přihlášených 24), rozhodčí Barbora Müller, Švýcarsko.

SVĚTOVÝ VÍTĚZ + BOB Bax Max Ště-Kot North, otec: S-Maks od Mak Mavrovo matka: Tesa Ště-Kot North chovatel: MVDr. Štěpánka Kotoučová majitel: Ing. Veronika Balíková, třída šampionů (viz foto).

SVĚTOVÁ VÍTĚZKA Kara Hara Sharislands, otec: Viliers Sharrit matka: Hara Drena chovatel: Rostislav Šidák majitel: Dana Malá, třída šampionů.

SVĚTOVÁ NADĚJE: Cyara z Terky, otec: Bax Max Ště-Kot North, matka: Brita z Galgenmuehle, chovatel a majitel: PhDr. Dagmar Cestrová, třída dorostu.

TORNJAK (přihlášeno 9), rozhodčí Claudio de Giuliane.

MLADÁ SVĚTOVÁ VÍTĚZKA Praha Boss Tor, otec: Boss Boss-Tor matka: Lejla Boss-Tor chovatel: Kelemenič majitelka: Jana Jančová, třída mladých.

Na fotu je nejúspěšnější z našich soutěžících psů - získal Světového vítěze, ale i vítěze plemene - šarplaninec Bax Max 

Vítězka výstavy v Nechranicích 11. 9. 2021 Azra Paruževanski

Veteránka Azra Paruževnaski - 9,5 roku - to nakonec, jak se říká, natřela na včerejší speciálce na Nechranicích všem. Rozhodčí Branko Tasevski (Makedonie) ji vybral jako vítěze celé výstavy. Na druhém fotu je ještě jako BOB s hrdou majitelkou Martinou Kinclovou. Na třetím pak už se šťastným výrazem majitelky a radost očividně měla i Azra. Musí se přiznat, že se předvedla vzhledem k věku ve výborné kondici.

Speciální výstava na Nechranicích 11. 9. 2021

Bonitace psů a fen - Spálov 5. 6. 2021

Letní tábor v Podzuklíně 28. 8. - 4. 9. 2021

Letní tábor Nové Hrady 17. - 24. 7. 2021

Klubová výstava Vojkovice, 19. 6. 2021

Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz Vojkovice 19. 6. 2021. Nahlášeno 42 psů a fen, dva přihlášení nepřijeli. Vedro - dříve se nedala kvůli coronaviru akce uspořádat, tak snad příště už klubovka opět klasicky na jaře.

Výšlap na Říp 17. 11. 2019 - šestnáctý

V roce 2020 se výšlap na Říp nekonal kvůli covidovým opatřením.