Klubová výstava Memoriál B. Bjelici Kyselka 3. 9. 2022

08.09.2022

Na fotu je Vítěz Kyselky 2022 (BIS) Artan Kizu Ště-Kot North, majitel Jose Šístek

ŠARPLANINEC

PES
Třída štěňat
1 ANDY JELENÍ ZÁŘE 26. 3. 2022 PP zažádáno
o: Bag od Kef
m: Bora Ště-Kot-North
ch: Libor Kameník
m: Šárka Lehovská
hodnocení: velmi nadějný 2

2 ELLIOT Z MALENICKÝCH PASTVIN 6. 6. 2022 CMKU/JOS/4270/22
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Marta Delijska od Bobana
ch: Myslivcová Jana
m: Jana Myslivcová
absence

3 FREDDIE ŠTĚ-KOT NORTH 14. 3. 2022 tet. č. 4241
o: Bax Max Ště-Kot North
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Zdeněk Panuška
hodnocení: velmi nadějný 3

4 FREDY MAKS ŠTĚ-KOT NORTH 14. 3. 2022 zažádáno
o: Bax Max Ště-Kot North
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Zdeněk Charvát
hodnocení: velmi nadějný 1

Třída dorostu

5 BARNEY OD ROMANIJSKIH PROPLANAKA 11. 12. 2021 CMKU/JOS/4211/21
o: Grom
m: A-Luna od Romanijskih Proplanaka
ch: Goran Božić
m: Goran Božić
hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší dorost (za plemeno), Nejlepší dorost Kyselky 2022

Třída mladých

6 AARON OD SÁZAVSKÝCH PEŘEJÍ 25. 7. 2021 ČMKU/JOS/4188/21
o: Ajk od Krivokapića
m: Corra Issy
ch: Minaříková Jitka
m: Kateřina Miksová
absence

7 CAR BAX Z MALENICKÝCH PASTVIN 24. 8. 2021 CMKU/JOS/4198/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Myslivcová Jana
m: Šanturovová Petra
odstoupil

8 CAMERON BAX Z MALENICKÝCH PASTVIN 24. 8. 2021 ČMKU/JOS/4197/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Jana Myslivcová
m: Martina Haulerova
odstoupil

Mezitřída

9 BART HAVÍŘOVSKÁ DAMALA 4. 3. 2021 CMKU/JOS/4155/21
o: Saž - Meda Jahorinski od Zorana
m: Amálka Meda Ště-Kot North
ch: Malá Dana
m: Jaroslav Kinský
hodnocení: výborný 1, CAC

Třída otevřená

10 ARTAN KIZE ŠTĚ-KOT NORTH 2. 9. 2018 CMKU/JOS/4012/18
o: Kizu od Mak Mavrovo
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Josef Šístek
hodnocení: výborný 1, CAC, Nejlepší dospělý pes, BOB, Vítěz Kyselky 2022 (BIS)

11 CARL POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM 26. 4. 2020 CMKU/JOS/4102/20
o: Akim pod Dřínovským vrchem
m: M-Katniss The God Of Macedonia
ch: Romana Olmerová
m: Jaroslav Prukner
hodnocení: výborný 2, res. CAC

12 EL -TARIS THE GOD OF MACEDONIA 6. 8. 2020 CMKU/JOS/4169/21
o: Kuper od Marija i Jovana
m: Azra
ch: Alexandar Gjorgjievski
m: Lenka Narovcová
hodnocení: velmi dobrý 4

13 SNEŠKO SRCE ŠARENGRADA 15. 8. 2017 JR 102150 Šo
o: Mali Kajmak Srce Šarengrada
m: Carica Srce Šarengrada
ch: Milan Simić
m: Jana Myslivcová
hodnocení: velmi dobrý

14 YAKI MURKO ŠTĚ-KOT NORTH 9. 1. 2017 CMKU/JOS/3920/17
o: Murko Junior Ště-Kot North
m: Vitka Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Zdeněk Hrouda
hodnocení: výborný 3

Třída vítězů

15 BABAKAJ ŠTĚ-KOT NORTH 19. 2. 2019 CMKU/JOS/4035/19
o: S-Maks od Mak Mavrovo
m: Tesa Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Vlastimil Karpíšek
hodnocení: výborný 1, CAC

16 NASTETA OD KARAVILOSKI 10. 9. 2014 CMKU/JOS/3847/15
o: Dičo
m: Tunna od Kuteš
ch: Steva Karaviloski
m: Šajnerová Alena
hodnocení: výborný 2, res. CAC

Třída čestná

17 Ch.ČR AKIM POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM 19. 5. 2016 CMKU/JOS/3876/16/20
o: Rimy Neron Ště-Kot North
m: Cita Halali Hou
ch: Romana Olmerová
m: Romana Olmerová
hodnocení: výborný 1

mimo pořadí
ZORAN 6.12.2019 zápis do registru
o a mat neznámí
ch neznámý
m Jana a Jindřich Pavlisovi

FENA
Třída štěňat
18 ANKA JELENÍ ZÁŘE 26. 3. 2022 PP zažádáno
o: Bag od Kef
m: Bora Ště-Kot North
ch: Libor Kameník
m: MVDr. Štěpánka Kotoučová
hodnocení: velmi nadějná 3

19 ASTA BESKA JELENÍ ZÁŘE 26. 3. 2022 PP zažádáno
o: Bag od Kef
m: Bora Ště-Kot North
ch: Libor Kameník
m: Jaroslav Prukner
hodnocení: velmi nadějná 4

20 Elli Lea Achazi-Shar Valley 6. 3. 2022 CMKU/JOS/4230/22
o: Ajk od Krivokapića
m: Leonka-Šara Suvodo
ch: Miloš Dostál
m: Romana Olmerová
hodnocení: velmi nadějná 1, Nejlepší štěně (za plemeno), Nejlepší štěně Kyselky 2022

21 ENNIE Z MALENICKÝCH PASTVIN 6. 6. 2022 CMKU/JOS/4275/22
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Marta Delijska od Bobana
ch: Myslivcová Jana
m: Šanturovová Petra
hodnocení: velmi nadějná

22 ERIS Z MALENICKÝCH PASTVIN 6. 6. 2022 ČMKU/JOS/4276/22
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Marta Delijska od Bobana
ch: Jana Myslivcová
m: Martina Haulerova
velmi nadějná

23 FIFI OD MEDY ŠTĚ-KOT North 14. 3. 2022 zažádáno
o: Bax Max Ště-Kot North
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: MVDr. Štěpánka Kotoučová
hodnocení: velmi nadějná 2

Třída dorostu

24 CINDY 10. 2. 2022 JR709279Šo
o: Daba
m: Meli od Čulibrka
ch: Dejan Nedeljeković
m: Martina Kinclová
hodnocení: velmi nadějná 1

Třída mladých

25 C-ZARA Z MALENICKÝCH PASTVIN 24. 8. 2021 ČMKU/JOS/4203/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Jana Myslivcová
m: Martina Haulerová
výborná 2

26 FLEKICA OD ČULIBRKA 29. 4. 2021 JR709021 Šo
o: Vitez Mali
m: Bajka
ch: Dragan Čulibrk
m: Dragan Čulibrk
hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ, Juniorský vítěz Kyselky 2022

27 TRINITY SHARISLANDS 4. 6. 2021 CMKU/JOS/4173/21
o: Medo Sapi Suvodo
m: Quirina Sharislands
ch: Rostislav Šidák
m: Bedřich Ouřada
hodnocení: výborná 3

Mezitřída

28 ARIANA MERYOLD 31. 10. 2020 CMKU/JOS/4140/20
o: Nero od Babam Bitola
m: Zina Teska Ště-Kot North
ch: Margita Hušková
m: MUDr. Daniel Jedlička
absence

Třída otevřená

29 A- LUNA OD ROMANIJSKIH PROPLANAKA 15. 6. 2018 CMKU/JOS/3984/18
o: Brik Murko Suvodo
m: Bela
ch: Goran Božič
m: Goran Božič
hodnocení: výborná 1, CAC

30 BAJKA 11. 2. 2015 JR 101918 Šo
o: Aga-Jazo
m: B-Džesi
ch: Dragan Čulibrk
m: Dragan Čulibrk
absence

31 CORRA ISSY ACHAZI-SHAR VALLEY 27. 7. 2018 CMKU/JOS/4000/18
o: Brik Murko Suvodo
m: Issy Sharislands
ch: Miloš Dostál
m: Jitka Minaříková
absence

32 DEL-RIA THE GOD OF MACEDONIA 17. 7. 2020 CMKU/JOS/4168/21
o: Tomi
m: Kali-Sara The God of Macedonia
ch: Alexandar Gjorgjievski
m: Lenka Narovcová
hodnocení: velmi dobrá 4

33 HEIDY OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 1. 7. 2020 CMKU/JOS/4117/20
o: Nasteta od Karaviloski
m: Emma od Libeňské loděnice
ch: Andrea Navrátilová
m: Naděžda Ouřadová
absence

34 MAK ŠARA OD MAK MAVROVO 14. 6. 2020 56231 ŠO
o: Aron od Mak Mavrovo
m: Mona od Mak Mavrovo
ch: Živko Živkoski
m: Zdeněk Hrouda
hodnocení: výborná 3

35 MAK BISTRA OD MAK MAVROVO 14. 6. 2020 MNE 56230 šo
o: Aron od Mak Mavrovo
m: Mona od Mak Mavrovo
ch: Živko Živkovski
m: Ing. Pavel Tůma
hodnocení: výborná 2, res. CAC

Třída vítězů
36 BERA Z OSECKÝCH LUK 24. 11. 2015 CMKU/JOS/3845/15
o: Nasteta od Karaviloski
m: Anabel z Oseckých luk
ch: Šajnerová Alena
m: Šajnerová Alena
hodnocení: výborná 2, res. CAC

37 BORA ŠTĚ-KOT NORTH 19. 2. 2019 CMKU/JOS/4037/19
o: S-Maks od Mak Mavrovo
m: Tesa Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: MVDr. Štěpánka Kotoučová
hodnocení: výborná 1, CAC, Nejlepší dospělá fena (za plemeno), BOS

Třída veteránů
38 AZRA PARUŽEVANSKI 1. 5. 2012 CMKU/JOS/3697/12
o: Zigo od Kef
m: Tigrica od Piksija
ch: Darko Fluka
m: Martina Kinclová
hodnocení: výborná 1, BOV, Veterán vítěz Kyselky 2022

39 INDIANA DIXI SHARISLANDS 15. 11. 2012 CMKU/JOS/3702/12
o: Emerson Manu Sharislands
m: Chagy Betty Sharislands
ch: Rostislav Šidák
m: Rostislav Šidák
absence

Třída čestná

40 C.I.B. BRITÓMARTIS Z GELGENMUEHLE 20. 2. 2016 CMKU/JOS/3858/16
o: E´Damjan Sarplaninac von Srki
m: Akira z Terky
ch: ThDr. Libuše Pipková- Šťastná
m: PhDr. Dagmar Cestrová
hodnocení: výborná 1

Tornjak

PES
Třída mladých

41 ATREY CURLY SANEM DIAMOND 30. 6. 2021 CMKU/TO/107/21
o: Rujan Vala Liburna
m: Franceska Kubusiowe Lasy
ch: Zuzana Novotná
m: Martin Mondek
hodnocení: výborný1, CAJC, BOJ

Třída otevřená
42 BAKIM GULDEN LAND 23. 4. 2019 CMKU/TO/66/19
o: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
m: Rose
ch: Ivan Linhart
m: Lenka Dušková
hodnocení: výborný 1, CAC, Nejlepší dospělý pes (za plemeno), BOB

FENA
Třída mladých
43 FANTASY SANNARA TOR BOHEMIA 9. 7. 2021 CMKU/TO/123/21
o: Nubian Dalmatski Vrisak
m: Billa Mirai Castle
ch: Jasmína Petlach
m: Lenka Dušková
hodnocení: výborná 1, CAJC, BOS