Klubová výstava Olšovec 5. 6. 2021

07.06.2021

Na fotu je BIS výstavy - tornjak  Acheron v. Cotopaxi, majitelka Bc. Sabina Kučerová

Rozhodčí Renata Cepková

Krašák

FENY

Třída vítězů
1 AINEE KRAŠ MORAVIA 4. 1. 2019 CMKU/KRO/1066/19
otec: Orbit Lepa Anka
matka: Aileen Bel Colpo
chovatel: Denisa Tomečková
majitel: Denisa Tomečková
hodnocení: výborná 1, CAC, Nejlepší dospělá fena plemene, BOB

Šarplaninec

PSI

Třída mladých
2 CARL POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM 26. 4. 2020 CMKU/JOS/4102/20
otec: Akim Pod Dřínovským vrchem
matka: M-Katniss the God od Macedonia
chovatel: Romana Olmerová
majitel: Jaroslav Prukner
hodnocení: výborný 1, CAJC

Třída otevřená
3 AMOS RAMONGO 23. 4. 2019 CMKU/JOS/4052/19
otec: Barin z Terky
matka: Afrodita z Hornerbergu
chovatel: Jitka Laštůvková
majitel: Dana Michálková
hodnocení: výborný 1, CAC
4 ATILA OD ROMANISKICH PROPLANAKA 15. 6. 2018 CMKU/JOS/3980/18
otec: Brik Murko Suvodo
matka: Bela
chovatel: Goran Božič
majitel: Martin Bargel
hodnocení: výborný 2, res. CAC
5 BANZA ŠTĚ-KOT NORTH 19. 2. 2019 CMKU/JOS/4031/19
otec: S-Maks od Mak Mavrovo
matka: Tesa Ště-Kot North
chovatel: MVDr. Štěpánka Kotoučová
majitel: Antonín Kačmarčík
hodnocení: výborný 3
6 IZÁK TON-KA DOG 3. 3. 2017 CMKU/JOS/3938/17
otec: Osman Mat Ště-Kot North
matka: Chira Ton-Ka Dog
chovatel: Antonín Kačmarčík
majitel: Antonín Kačmarčík
nenastoupil
7 SAŽ MEDA JAHORINSKI OD ZORANA 26. 8. 2017 CMKU/JOS/4077/19/20
otec: Daff
matka: Doli Jahorinska od Zorana
chovatel: Zoran Bjelice
majitel: Dana Malá
nenastoupil

Třída vítězů
8 BABAKAJ ŠTĚ-KOT NORTH 19. 2. 2019 CMKU/JOS/4035/19
otec: S-Maks od Mak Mavrovo
matka: Tesa Ště-Kot North
chovatel: MVDr. Štěpánka Kotoučová
majitel: Vlastimil Karpíšek
hodnocení: výborný 1, CAC, Nejlepší dospělý pes plemene, BOB

FENY

Třída štěňat
9 BAIRA HAVÍŘOVSKÁ DAMALA 4. 3. 2021 CMKU/JOS/4160/21
otec: Saž Meda Jahorinski od Zorana
matka: Amálka Meda Ště-Kot North
chovatel: Dana Malá
majitel: Dana Malá
nenastoupila
10 BATEIA HAVÍŘOVSKÁ DAMALA 4. 3. 2021 CMKU/JOS/4162/21
otec: Saž Meda Jahorinski od Zorana
matka: Amálka Meda Ště-Kot North
chovatel: Dana Malá
majitel: Dana Malá
nenastoupila
11 CYARA Z TERKY 3. 2. 2021 CMKU/JOS/4145/21
otec: Bax Max Ště-Kot North
matka: Britómartis z Galgenmuehle
chovatel: PhDr. Dagmar Cestrová
majitel: PhDr. Dagmar Cestrová
hodnocení: velmi nadějná 1, Nejlepší štěně plemene, Nejlepší štěně výstavy

Třída mladých
12 HEIDY OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 1. 7. 2020 CMKU/JOS/4117/20
otec: Nasteta od Karaviloski
matka: Emma od Libeňské loděnice
chovatel: Andrea Navrátilová
majitel: Naděžda Ouřadová
hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ

Mezitřída
13 AURORA BOREALIS OD CERKYTELSKÉ LÍPY 16. 6. 2019 CMKU/JOS/4074/19
otec: Gorski Vuk JR/101811
matka: Zambezi CMKU/JOS/3846/15/19
chovatel: Jiří Myška
majitel: Hana Janešíková
hodnocení: velmi dobrá 1

Třída otevřená
14 BETTY Z HORNERBERGU 20. 10. 2018 CMKU/JOS/4025/18
otec: Mali Kajmak Srce Šarengrada
matka: Danetta od Libeňské loděnice
chovatel: Milan Pokorný
majitel: Vlastimil Karpíšek
hodnocení: výborná 3
15 FREEDA OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 22. 11. 2017 CMKU/JOS/3961/17
otec: Rimy Neron Ště-Kot North
matka: Meda Ště-Kot North
chovatel: Andrea Navrátilová
majitel: Marek Španihel
hodnocení: výborná 1, CAC, Nejlepší dospělá fena plemene, Nejlepší dospělá feny výstavy, BOS
16 GÁBI OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 25. 5. 2019 CMKU/JOS/4059/19
otec: Brik Murko Suvodo
matka: Emma od Libeňské loděnice
chovatel: Andrea Navrátilová
majitel: Ing. Eva Sauerová
neposouzena pro agresivitu
17 IZZY TON-KA DOG 3. 3. 2017 CMKU/JOS/3940/17
otec: Osman Mat Ště-Kot North
matka: Chira Ton-Ka Dog
chovatel: Antonín Kačmarčík
majitel: Antonín Kačmarčík
hodnocení: výborná 2, r. CAC

Tornjak

PES

Třída dorostu
18 ACHER VANJEN SREDNI VAŠTAR 28. 9. 2020 CMKU/TO/93/20
otec: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
matka: Leda
chovatel: Sabrina Kučerová
majitel: René Dušek
hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší dorost plemene, Nejlepší dorost výstavy

Třída mladých
19 ESKIMO VANDAL TOR BOHEMIA 28. 8. 2020 CMKU/TO/87/20
otec: Be My Huricane Tor Bohemia
matka: Runa Vala Liburna
chovatel: Radomír Kunčický
majitel: Radomír Kunčický
hodnocení: výborný 2
20 ZORRO MAX OD BADROVA 14. 3. 2020 CMKU/TO/103/20
otec: Vikon od Badrova
matka: Bonamazza
chovatel: Damir Badrov
majitel: Zuzana Novotná
hodnocení: výborný 1, CAJC, BOJ, JunBIS

Mezitřída
21 ACCIO TOR BOHEMIA VON WAPENSDORF 2. 10. 2019 CMKU/TO/76/19
otec:Leboni
matka: Cupra Seraphina Tor Bohemia
Chovatel: Alena Zelinková
majitel: Zdeněk Vontorek
hodnocení: výborný 2, r. CAC
22 ARROW TOR BOHEMIA VON WAPENSDORF 2. 10. 2019 CMKU/TO/78/19
otec: Lebonni
matka: Cupra Seraphine Tor Bohemia
chovatel: Alena Zelinková
majitel: Monika Horinová
hodnocení: výborný 1, CAC

Třída otevřená
23 BAKIM GULDEN LAND 23. 4. 2019 CMKU/TO/66/19
otec: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
matka: Rose
chovatel: Ivan Linhart
majitel: Lenka Dušková
hodnocení: výborný 3

24 BIVOJ GULDEN LAND 23. 4. 2019 CMKU/TO/69/19
otec: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
matka: Rose
chovatel: Ivan Linhart
majitel: Veronika Machová
hodnocení: výborný 1, CAC
25 SANDI OD BADROVA 14. 8. 2018 CMKU/TO/62/18
otec: Vikon od Badrova
matka: Severina
chovatel: D. Badrov
majitel: Ivan Linhart
hodnocení: výborný 2, r. CAC

Třída vítězů
26 ACHERON V. COTOPAXI TOR BOHEMIA 12. 5. 2014 ČMKU/TO/6/14
otec: Teran Vala Liburna
matka: Electra Boss Tor
chovatel: Jasmína Petlach
majitel: Bc. Sabina Kučerová
hodnocení: výborný 1, CAC, Nejlepší dospělý pes plemene, Nejlepší dospělý pes výstavy, BOB, BIS

Třída veteránů
27 VULCAN BOSS-TOR 10. 5. 2013 CMKU/TO/4/-13/13
otec: Lemi
matka: Bena Boss-tor
chovatel: Senka Kelemenič
majitel: Jasmina Petlach
hodnocení: výborný 1, BOV, VetBIS

FENY

Třída dorostu
28 ABRAKA DABRA SREDNI VAŠTAR 28. 9. 2020 ČMKU/TO/97/20
otec: Acheron V.Cotopaxi Tor Bohemia
matka: Leda
chovatel: Bc. Sabina Kučerová
majitel: Bc. Sabina Kučerová
hodnocení: velmi nadějná 2
29 PRADA BOSS-TOR 18. 10. 2020 CMKU/TO/105/21
otec: Boss Boss-Tor
matka: Lejla Boss-Tor
chovatel: Darko Kelemenič
majitel: Jana Jančová
hodnocení: velmi nadějná 3
30 PRALINA VALA LIBURNA 9. 10. 2020 ČMKU/TO/104/21
otec: Reful Vala Liburna
matka: Ruta Vala Liburna
chovatel: Lorena Kovačiček
majitel: Bc. Sabina Kučerová a Petra Šinová
hodnocení: velmi nadějná 1

Mezitřída
31 AVENA TOR BOHEMIA VON WAPENSDORF 2. 10. 2019 CMKU/TO/84/19
otec: Lebonni
matka: Cupra Seraphine Tor Bohemia
chovatel: Alena Zelinková
majitel: Jasmina Petlach + Martina Procházková
hodnocení: výborná 1, CAC, Nejlepší dospělá fena plemene
32 ARANIA TOR BOHEMIA VON WAPENSDORF 2. 10. 2019 CMKU/TO/81/19
otec: Lebonni Tor HR
matka: Cupra Seraphine Tor Bohemia
chovatel: Zelinková Alena
majitel: Vlasáková Jitka
hodnocení: výborná 2, r. CAC

Třída otevřená
33 FLORENTINA KUBUSIOWE LASY 9. 10. 2020 ČMKU/TO/79/19
otec: Acheron V. Cotopaxi Tor
matka: Nikita with Butterfly King of Terriers
chovatel: Rafal Kubów
majitel: Bc. Sabina Kučerová a Petra Šinová
hodnocení: výborná 1, CAC
34 BORA GULDEN LAND 23. 4. 2019 CMKU/TO/72/19
otec: Acheron V. Cotopaxi Tor Bohemia
matka: Rose
chovatel: Ivan Linhart
majitel: Ivan Linhart
hodnocení: výborná 2, r. CAC