šarplaninci - šampioni

šarplaninci - šampioni

Jméno psa Chovná stanice/ jméno majitele
druh šampionátu

1990 - 2000

Any z Erisy chovu/ Černý
Český šampion

Apollo z Labských vírů/ Justová
Český junior šampion

Asta z Panské louky/ Křivánková
Český šampion

Baron / Dubecký
Český junior šampion

Big Bílý drak CS/ Gabrielová
Český šampion

Cinie od Heima/ Kotoučová
Český junior šampion

Ettien z Klamonky CS/ Šmatolánová
Český šampion

Kiki od Drndarskog/ Scheuch
Český šampion
Český junior šampion

Rin z Cerhovických drah CS/ Dreslerová
Český junior šampion

Smele/ Scheuch
Český šampion

Tula z Cerhovických drah CS/ Eliášková
Český grandšampion

Ugor od Drndarskog/ Rádler
Český junior šampion

2001 - 2010

Abigail od Akátového potoka/Matysová
Český junioršampion
Český šampion

Akbar Baskerwillův ranč/ Devetter
Český veterán šampion

Alka Halali Hou/ Ježek
Český junior šampion

Amelita z Moštěnského dvora/ Peclová
Český junior šampion

Andorra-Gabry ze Zálezelského gruntu/ Králová
Český junior šampion
Český šampion

Andromeda Biba Faundland/ Křivánková
Český junior šampion
Český šampion

Atka Markétin sen/ Navrátilová
Český junior šampion

Aura Ghost of Mountains/ Dvořáková
Český junior šampion
Český šampion

Bora Alfa - Berhof/ Bendl
Mezinárodní šampion krásy - interšampion

Car Dren Sharislands/ Jemelka
Český junior šampion

Carica Kleja Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český junior šampion

Casin z Moštěnského dvora/ Scheuch
Český junior šampion
Český šampion

Cera Drena Sharislands/ Kačmarčík
Mezinárodní šampion krásy - Interšampion
Český junior šampion
Český šampion

Chilly Lary Ště-Kot North\ Třetina
Český junior šampion

Colli Ště-Kot North/ Šidák
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - Interšampion
Český veterán šampion

Deila Ště-Kot North/ Třetinová
Český junior šampion

Dick Meron Ště-Kot North/ Kotoučová
Český junior šampion
Český šampion

Dixi Dream Sharislands/ Šidák
Český šampion

Don Denár Ště-Kot North/ Šidák
Český junior šampion

Drenka Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český šampion
Český junior šampion

Elza Lary Ště-Kot North/ Kotoučová
Český šampion

Etnis z Moštěnského dvora/ Kačmarčík
Český Grandšampion
Český junior šampion
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - interšampion

Feličitá z Moštěnského dvora/ Hájek
Český junior šampion

Fill Ště-Kot North/ Prokopová
Český šampion
Český junior šampion

Giga Bělohorská lípa/ Šajnerová
Český šampion
Český junior šampion

Gobi Bělohorská lípa/ Auzká
Český šampion

Gojko Gin Ště-Kot North/ Pech
Český šampion

Goldie Tary Ště-Kot North/ Polgarová - Kotoučová
Český junior šampion
Český šampion

Grom Tar Sharislands/ Šidák
Český junior šampion
Český šampion

Hegy z Moštěnského dvora/ Kačmarčík
Český šampion
Český junior šampion

Ikar Ště-Kot North/ Čermák
Český junior šampion
Český šampion

Karabaš Ště-Kot North/ Mudroňková
Český junior šampion

Lara Ravangradska/ Kotoučová
Český šampion
Český junior šampion

Lea Ravangradska/ Novák
Český junior šampion
Český šampion

Lord Beli Ště-Kot North/ Polgarová-Kotoučová
Český šampion
Český junior šampion

Luj / Jágrová
Český šampion

Maxi Goldi Ště-Kot North/ Polgarová-Kotoučová
Český junior šampion

Meda/ Kotoučová
Český junior šampion
Český šampion

Murka/ Šidák
Český junior šampion
Český šampion
Český grandšampion

Murko/ Polgarová - Kotoučová
Český šampion
Český junior šampion

Oleon Ště-Kot North/ Karasová
Český šampion
Český šampion
Český grandšampion
(Český veterán šampion - v roce 2013)

Paolina od Drndarskog/ Scheuch
Český junior šampion

Roki Ště-Kot North/ Zítková
Český junior šampion

Ron Ště-Kot North/ Šestáková
Český junior šampion

Sivka Medy Ště-Kot North/ Nechyba
Český šampion

Taras od Piksija/ Polgar
Český šampion

Uduk Ště-Kot North/ Křivánková
Český šampion
Český veterán šampion
Český junior šampion
Český grandšampion

Uks od Drndarskog/ Nováková
Český šampion

Urso Ště-Kot North/ Kačmarčík
Český junior šampion
Český šampion

Utma Ště-Kot North/ Kotoučová
Český šampion

Vendi od Drndarskog/ Drndarski a Grygarová
Český šampion


2011 - 2020

Agira z Malenických pastvin Cafourek
Český junior šampion

Airis Achazi - Shar Valley /Dostál
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český šampion
Český grandšampion
Český junior šampion

Akim pod Dřínovským vrchem/ Olmerová
Český junior šampion
Český šampion

Akira z Terky/ Krupica
Český šampion

Alexa z Terky / Havač
Český šampion

Allison Veryland/ Schimková
Český šampion

Ares z Malenických pastvin/ Novák
Český junior šampion

Atena / Kinclová
Český šampion

AzraParuževanski / Ryndová
Český junior šampion
Český Grandšampion
Český šampion

Balů Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český grandšampion
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český junior šampion

Barin z Terky/ Mitreská
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český grandšampion
Český junior šampion
Šampion ČMKU

Bax Maks Ště-Kot North/ Balíková
Český junior šampion

Beatris Scharmaryes / Ryndová
Český šampion

Berenika z Terky /Václavíková
Český šampion

Berry z Medo Rako/ Hájek
Český junior šampion

Bona Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - Interšampion

Brik Murko Suvodo/ Dostál
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český šampion
Český grand šampion

Brit Achazi - Shar Valley/Dostál
Český junior šampion

Britómartis z Galgenmuehle/ Cestrová
Český grandšampion
Šampion ČMKU
Český šampion
Český junior šampion

Caira from Swiss Mountains\ Nováková
Český junior šampion

Car Ton-Ka Dog\ Polák
Český šampion

Chagy Betty Sharislands/ Šidák
Český junior šampion

Cita Halali Hou/ Olmerová
Český junior šampion

Colli Ton-Ka Dog/ Janková
Český junior šampionDaša Halali Hou/ Manák
Mezinárodní šampion krásy - CIB

Demi Strażnik Bałkana/ Mrozowski
Český šampion

Dico / Karaviloski
Český šampion

Draga Meda Ště-Kot North/ Cafourek
Český veterán šampion

Drenka Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český šampion
Český junior šampion

Duma Murka Sharislands/ Šidák
Český junior šampion
Český šampion

E'Damjan Sarplaninac von Srki / Pipková - Šťastná
Český junior šampion
Český šampion

Eros Halali Hou/ Zídková
Český junior šampion

Hara Drena Sharislands/ Šidák
Český šampion

Hitra Maxi Ště-Kot North/ Kotrbatý
Český šampion
Český šampion

Hodula z Moštěnského dvora/ Kratochvílová
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB

Indiana Dixi Sharislands/ Šidák
Český junior šampion
Český šampion

Issy Sharislands/ Dostál
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český šampion
Šampion ČMKU
Český grandšampion

Ištar Wells Sharislands/ Weber
Český grandšampion
Šampion ČMKU
Český šampion
Mezinárodní šamipon krásy - CIB

Kara Hara Sharislands/ Malá
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český šampion
Český grandšampion
Český šampion

Larry Faundland Kratochvílová
Český junior šampion

M-Katniss The God Of Macedonia/ Olmerová
Český junior šampion

Muf Faunland/ Mudroňková
Český junior šampion
Český šampion

Nasteta od Karaviloski/ Šajnerová
Český šampion

Nelly Murka Sharislands/ Malina
Český grandšampion
Šampion ČMKU
Český junior šampion
Český šampion

Nera Murka Sharislands/ Šidák
Český šampion

Oleon Ště-Kot North/ Karasová
Český veterán šampion
(ostatní tituly v letech 2001 - 2010)

Olga Varga's Bull/ Varga
Český šampion

Onda Wera Ště-Kot North/ Jedlička
Český junior šampion

Rek Ště-Kot North/ Svobodová
Český grandšampion
Český junior šampion
Šampion ČMKU
Český šampion

Šana Ště-Kot North/ Kotrbatý
Český šampion

Valjana Ště-Kot North/ Cestrová
Český veterán šampion
Český grandšampion
Český šampion

Vero Sharrit Faundland/ Uhrová
Šampion ČMKU
Český šampion
Český grandšampion

Wera Mera Ště-Kot North/ Kotoučová
Český junior šampion

Zora Varga's Bull/ Varga

Český šampion