Pasohlávky 3. 10. 2021           - přihláška na bonitaci


PŘIHLÁŠKA NA BONITACI PO MIMOŘÁDNÉ SPECIÁLNÍ VÝSTAVĚ - PASOHLÁVKY 3. 10. 2021

NEJPRVE JSOU UVEDENY POKYNY, přihláška on-line je pod nimi
Přihlašuji svého psa/fenu na bonitaci a s sebou si vezmu průkaz původu a očkovací průkaz.

K přihlášce je třeba přiložit fotokopii průkazu původu. Pokud se hlásíte on-line přihláškou, která je níže, a nelze kopii PP přiložit, pošlete ji mailem na sarplaninac@seznam.cz

Očkovací průkaz vezměte s sebou - podobně jako byste jeli na výstavu. Pes/fena musí být očkován/a proti vzteklině, očkování nesmí být starší jednoho roku, u vztekliny většinou starší 10 měsíců, ale i dva roky - podle typu vakcíny (poradí váš veterinář)

- Na bonitaci lze přihlásit jen psa/fenu, který je starší 18 měsíců, má za sebou již jednu výstavu klubovou nebo speciální v ČR.

- Před bonitací je třeba nechat zrentgenovat kyčelní klouby kvůli dysplazii a vhodné je mít snímek vyhodnocen, výsledek vepsat do přihlášky. Pokyny pro posílání snímků jsou na internetové stránce klubu www.sarplaninec-club-cz.cz, případně je sdělí na telefonickou žádost poradkyně chovu nebo předsedkyně - telefonní číslo na webové stránce.

Za bonitaci je třeba uhradit poplatek: 600 korun člen klubu, 1200 korun nečlen,

Za rebonitaci (povinná jen pro chovné feny, které nebyly v minulých třech letech na klubové nebo speciální výstavě a na kterých chce majitel ještě chovat) se platí 300 korun člen i nečlen

a to předem na účet: číslo běžného účtu 882623399, číslo peněžního ústavu 0800, variabilní symbol 012 (jen výjimečně lze jinou možnost bez navýšení sankce platby domluvit před akcí na tel. čísle 606268086). Za platbu na místě se totiž dle rozhodnutí členské základny připlácí sto procent původní částky. Doklad o zaplacení si nezapomeňte vzít s sebou.