na co se těšit

Nejbližší akce

Přehled akcí roku 2020 dole na stránce

ODLOŽENO

Výstup na Říp - náhradní termín 26. 12.

VÝSTUP NA ŘÍP jsme museli z listopadu odložit, ale zmírnění opatření umožňuje uskutečnit ho. Pokud se tedy nic nezmění, uskuteční se 26. 12. 

Sraz bude jako obvykle v 10.50 - 11.00 hodin na parkovišti u Krabčic (parkoviště snad bude otevřené, jinak se nechají auta dát do ulice) a společně půjdeme nahoru v 11 hodin. Zda bude otevřený stánek, nevíme. Uděláme společnou fotografii.
Cíl - zda to bude Vražkov nebo Ctiněves jako vloni upřesníme, musíme zjistit, která hospoda bude otevřená a další podmínky.
Počítáme opět s "horskou prémií" pro každého psího účastníka, který dojde do cíle.
Platí jako každý rok, že ty, kteří budou mít auto na parkovišti v Krábčicích, tam z cíle odvezeme, aby si je mohli převézt do cíle a nemuseli pěšky zpět.
Vítání jsou nejen majitelé plemen zastoupených v klubu, ale i další psí kamarádi. 

POKUD JDE O ČLENSKOU SCHŮZI, původně plánovanou na 17. 11., protože na jaře nemohla být, která má být volební, nezbývá, než ji znovu posunout na nejbližší dobu, kdy bude možné ji svolat. Tedy, až se otevřou hospody. A protože je třeba poslat pozvánku s předstihem dopředu, nebudeme ji kombinovat s výstupem na Říp.

Situaci, kdy se kvůli situaci kolem koronaviru nemůže konat volební shromáždění/schůze, upravuje zákon č. 191 ze 7. dubna 2020 o některých opatřeních.... hlava IV, § 20 .

Teoreticky by bylo možné zorganizovat hlasování i on-line. Členská schůze ale musí probrat i hospodaření a rozhodnout další záležitosti, ke kterým je třeba také diskuze. 

Vánoční "besídka"

zatím není jasné, zda se bude konat, záleží na okolnostech kolem koronaviru a vládních opatřeních. Případně spojíme s odloženým výstupem na Říp, pokud to bude organizačně možné.

PLÁNOVANÉ AKCE NA ROK 2021

Počítáme, pokud už bude svět normální, se čtyřmi výstavami (dvě Čechy, dvě Morava), dvěma letními tábory, třemi bonitacemi, výstupem na Říp i vánoční besídkou, jak bývalo obvyklé.
? LEDEN, ÚNOR? Odložená členská schůze
10. 4. 2021 ÚSTÍ NAD LABEM - Klubová výstava se zadávání titulu Klubový vítěz a CAC + bonitace
8. 5. 2021 SPÁLOV na Moravě - Klubová výstava se zadáváním CAC + bonitace
ČERVENEC 2021 NOVÉ HRADY - letní tábor
28. 8. - 4. 9. 2021 PODZUKLÍN na Šumavě - letní tábor
11. 9. 2021 NECHRANICE - Klubová výstava se zadáváním CAC + bonitace
3. 10. 2021 LITOBRATŘICE na Moravě - Speciální výstava s CAC a titulem Vítěz speciální výstavy  (při Světové výstavě psů v Brně, naše plemena se na ní budou vystavovat 2. 10.) + bonitace
17. 11. 2021 KRABČICE - výstup na Říp
PROSINEC - vánoční besídka


AKCE ROKU 2020
bohužel je letošní rok plný změn, kvůli koronaviru se některé akce zrušily a částečně přesunuly, pozorně proto sledujte web a facebook

25. dubna - VOJKOVICE - volební členská schůze a bonitace, rozhodčí Olga Dolejšová - ODLOŽENO KVŮLI KORONAVIRU,
Volební schůze bude přesunuta na 17. listopad, spojíme ji s výstupem na Říp (bude se konat po výstupu).

23. května - LITOMĚŘICE - Klubová výstava s titulem Klubový vítěz, mezinárodní rozhodčí Spoljarič, Rakousko - ZRUŠENO KVŮLI KORONAVIRU. Titul Klubový vítěz se bude tedy udělovat na Klubové výstavě v září.

18. - 25. července - NOVÉ HRADY - letní tábor v kynologickém areálu v bývalé celnici na česko-rakouských hranicích KONALO SE

22. - 29. srpna PODZUKLIN na Šumavě - letní tábor doslova uprostřed lesů, na polosamotě pod Javorníkem
KONALO SE

12. září klubová výstava s udělováním titulu Klubový vítěz, který obvykle udělujeme na jarní výstavě. A bonitace, rozhodčí Gabriela Höllbacher, Rakousko
(původní termín 5. 9. nešel kvůli rozhodčímu, další změna na 13. září zase kvůli přesunuté Národní výstavě, poslední změna je na 12. 9. ( info k 30. 7.) KONALO SE

3. října - SPÁLOV na severní Moravě, hotel Maria skály - speciální výstava, rozhodčí In. Leoš Jančík (B. Spoljarič se omluvil, snad to vyjde někdy příště) KONALO SE

17. listopadu - ŘÍP - už 17. společný výstup, VOLEBNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE   ODLOŽENO

prosinec - vánoční besídka, místo a datum se vždy domlouvá při výstupu na Říp ODLOŽENO